O nás

  • home icon
  • O nás
O nás

ProRetail je partner který pomáhá formovat budoucnost vašeho podnikání.

Kdo jsme?

Jsme česká poradenská společnost s detailní lokální znalostí a mezinárodními zkušenostmi, která pomáhá rozvíjet firmy od roku 2013. Zaměřujeme se na manažerské poradenství 360° a oblast distribuce (B2B, B2C). Náš tým  je tvořen špičkovými odborníky s mezinárodními zkušenostmi z řady manažerských pozic v předních nadnárodních společnostech, včetně statutárních orgánů. Máme jediný cíl: pomoci vaší firmě dosáhnout lepších výsledků.  

Přinášíme manažerské poradenství v oblasti firemních strategií, zejména maloobchodních sítí, vedení, rozvoje a kontroly projektů, vstupu na trhy regionu CEE. Pomáháme velkému spektru klientů od malých podnikatelů po zahraniční korporace.

S čím vám pomůžeme?

Věříme, že každá firma má potenciál, který můžeme být rozvíjen. Poskytneme vám jiný úhel pohledu na zaběhlé zvyky a odkryjeme další příležitosti pro váš business.

V rámci našich služeb dokážeme posunout vaši obchodní činnost, optimalizovat portfolio a zvýšit výkon vaší firmy.  Poradíme vám s developerskými záměry, řízením a podporou investic, personálním managmentem a dalšími výzvami, se kterými se v podnikání setkáte.

S čím vám pomůžeme?

Proč s námi?

Pracujeme s vámi tak, abychom zajistili, že dosáhnete nejen krátkodobých úspěchů, ale dlouhodobého růstu. Začínáme tím, že skutečně chápeme vaše podnikání, vaše cíle a výzvy. Poté navrhujeme a implementujeme strategie, které jdou přímo k jádru vašich potřeb. Naše taktiky nejsou jen teoretické – jsou výsledkem naší hloubkové expertízy a nasazení vlastních zkušeností. 

Externě spolupracujeme výhradně s renomovanými advokátními kancelářemi, zkušenými a uznávanými experty z oblasti průzkumu trhu, rozvoje mezinárodního obchodu, marketingu a PR, vzdělávání a talent managementu, HR a psychologie, ale i z dalších úzce specializovaných oblastí.

Proč s námi?

Naše hodnoty:

Respekt a důvěra

Respektujeme naše partnery, jejich business a zaměstnance a vnímáme je jako nejhodnotnější aktivum.

Partnerství

Chápeme naše klienty nejen jako naše zákazníky, ale jako skutečné partnery v podnikání.

Individuální přístup

Vždy hledáme nejlepší řešení na míru vašim potřebám a cílům.

Růst

Naše poradenství má ambiciózní cíle. Věříme, že s námi porostete jako firma a dosáhnete výrazného zvýšení zisků.

Naše hodnoty:

Kontaktujte nás

Zavolejte nám nebo pošlete e-mail přes kontaktní formulář a my vám rádi pomůžeme.